top of page

Apel na vedení města

Aktualizováno: 27. 8. 2021

Původně jsme v této složité situaci nechtěli otevírat politická témata a spíše se věnovat možné pomoci druhým. Ale... Včera (nejen) naši členové posílali vedení města apel k urychlenému jednání a především informování a uklidnění obyvatel prostřednictvím všech dostupných možností. Bohužel zatím bez odpovědi.

Stále dokola se ukazuje, jak je současné vedení města nepružné, neschopné rychle jednat, neochotné komunikovat či spolupracovat s ostatními. Přitom kdy jindy, než dnes, bychom měli všichni táhnout za jeden provaz?

Budeme se stále snažit a apelovat, aby město začalo využívat alespoň městský rozhlas pro informování obyvatel. Pro starší spoluobčany to může být jediná forma, jak se dostat k informacím. Když to šlo při výzvě o hlasování k Rákosníčkově hřišti, snad to půjde i při vyhlášení nouzového stavu.

Zároveň děkujeme všem, kteří se k situaci umí postavit čelem a nabízejí svou pomoc, ať už šitím roušek nebo nabídek nákupu pro ty, co to dnes již nezvládají. Moc si toho vážíme.Commentaires


bottom of page